Maseczki, rękawiczki i co dalej?

Drzwi do regałów chłodniczych

Rzeczywistość z Koronawirusem – czy możemy zrobić coś więcej?

Wszędzie słyszymy o koronawirusie. W dzisiejszych czasach jest to temat numer jeden dla wszystkich mediów. Liczymy na to, że wszyscy wyciągną naukę z obecnej sytuacji oraz świadomość społeczeństw odnośnie rozprzestrzeniania się chorób zwiększy się. Częściej będziemy myć ręce, kiedy ktoś będzie się czuł chory to pozostanie w domu. Ludzie zaczną zwracać uwagę na rozwiązania, które eliminują jakikolwiek zbędny kontakt fizyczny z otoczeniem. Regały chłodnicze wyposażone we wszelkie klamki, gałki w windach, kurki w bateriach umywalkowych są to potencjalne miejsca przenoszenia wirusów oraz bakterii. Niestety badania pokazują, że tylko 31% mężczyzn oraz 65% kobiet myje ręce po wyjściu z publicznej toalety. Nasze ręce są siedliskiem bakterii, a dotykając koszyk w sklepie, czy otwierając drzwi regałów z pieczywem lub nabiałem przenosimy je dalej.

Regały chłodnicze z automatycznie otwieranymi drzwiami

Nowe rozwiązanie eliminuje kontakt z zakażoną powierzchnią – automatyczne drzwi do regałów chłodniczych

Jako firma Krimarg Prosystem możemy zaoferować idealne rozwiązanie dla sklepów małych i dużych, wszędzie tam gdzie stosowane są drzwi do regałów chłodniczych. Proponowany przez nas system automatycznie otwieranych drzwi SMARTFLEX eliminuje moment, kiedy klient otwiera drzwi własnoręcznie. Drzwi samoistnie otwierają się w momencie, kiedy osoba zbliży się do regału chłodniczego. W ten sposób klient stoi już bezpośrednio przed towarem, który chce kupić. System SMARTFLEX możemy zaoferować w regałach chłodniczych firmy ISA, zarówno w meblach zasilanych przez układ centralny jak i w urządzeniach wyposażonych we własny agregat (ang. Plug-In). Zastosowanie takiego rozwiązania może zostać bardzo dobrze przyjęte przez klientów.

System SMARTFLEX został już przez nas opisany w naszym poprzednim artykule. Oprócz zalet, które wymieniliśmy w tym wpisie, to rozwiązanie ma jeszcze szereg innych. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

Zapraszamy do kontaktu