ITON w Polsce – pierwsze sklepy

Na przełomie października i listopada firma Krimarg Prosystem dokonała modernizacji mebli chłodniczych w dwóch sklepach należących do sieci handlowej Mokpol. Dzięki temu sklepy Mokpol jako pierwsze w Polsce posiada zamontowane i działające urządzenia firmy ITON. Firma ITON od 25 lat działa na rynku produkując lady i regały chłodnicze, druciane meble suche oraz realizuje projekty związane z wykańczaniem sklepów. ITON stopniowo zaczyna wchodzić na rynek w Polsce.

Lady chłodnicze Kite

Lady chłodnicze ITON w Polsce. Pierwsza realizacja w naszym kraju na tych meblach.

W jednym sklepie firma Krimarg Prosystem wymieniła regały i lady chłodnicze, w drugim tylko regały. Na stoisku tradycyjnym zainstalowaliśmy dynamicznie chłodzone lady Kite z szybą prostą podnoszoną na siłownikach. Jednocześnie wyposażyliśmy ją podium pod towar, blatem roboczym o szerokości 25 cm, podstawami pod wagę, oświetleniem LED oraz separatorami towaru. Ponad to doposażyliśmy ladę mięsną w elektryczny system odszraniania parownika gdyż wykonana jest w standardzie M1.

Lady chłodnicze Warszawa i okolice. Urządzenia chłodnicze na różne czynniki chłodnicze A2L, R744 - dwutlenek węgla, R290 Propan.

Regały chłodnicze Hawk

Regały chłodnicze o nazwie HAWK Slim charakteryzują się nowoczesnym wyglądem. Regał ten o głębokości 80 cm świetnie sprawdza się w miejscach, kiedy znaczenie ma każdy metr kwadratowy powierzchni. Zgodnie z zamówieniem inwestora urządzenie wyposażyliśmy w boki lustrzane, ręczne rolety nocne, cztery rzędy półek łącznie z listwami cenowymi oraz oświetlenie LED. W ofercie są również drzwi z szybą zespoloną, oświetleniem pod każdą półką oraz boki przeszklone albo pełne.

Regały chłodnicze i lady chłodnicze dostawa na terenie całego kraju.

Urządzenia działają nienagannie. Po podłączeniu temperatura w meblach osiągnęła zadany poziom w krótki czasie. Lady i regały są dobrze zaprojektowane termodynamicznie. Produkty firmy ITON zasilone mogą być wszystkimi dopuszczonymi czynnikami chłodniczymi zarówno A2L jak i R744 – dwutlenek węgla.

Firma Krimarg Prosystem zajmuje się wyposażaniem sklepów w urządzenia chłodnicze, komory chłodnicze oraz instalacje chłodnicze. Dodatkowo mamy duże doświadczenie w chłodnictwie przemysłowym.

Krótko mówiąc meble chłodnicze firmy ITON to idealny stosunek jakości i ceny. Uważamy, że będą się one coraz częściej pojawiać w polskich sklepach.

Zapraszamy do kontaktu.