Instalacje chłodnicze

HANDEL I GASTRONOMIA​

Dla handlu i gastronomii wykonujemy projekty instalacji chłodniczych dla konkretnych aranżacji powierzchni handlowych. Instalacje chłodnicze zasilają meble chłodnicze i zamrażarki, jak również komory chłodnicze i mroźnicze na zapleczu sklepów i restauracji.

Z uwagi na dużą ilość zasilanych parowników w meblach, instalacje te są wyposażone w odpowiednio zaprojektowane systemy regulacji wydajności chłodniczej.

Budowane przez naszą firmę agregaty chłodnicze wielosprężarkowe (power-pack) projektowane są w oparciu  o najnowsze technologie i systemy. Stosujemy maszyny i urządzenia wiodących światowych producentów.

PRZEMYSŁ

W oparciu o nasze 45 letnie doświadczenie w branży chłodniczej, projektujemy i wykonujemy freonowe instalacje chłodnicze dla przemysłu, przetwórstwa rolno-spożywczego oraz przechowalnictwa chłodniczego i mroźniczego.

Wykonujemy:

  • tunele chłodnicze i mroźnicze
  • technologiczne i składowe komory chłodnicze
  • komory mroźnicze
  • generatory wody lodowej dla systemów chłodzenia maszyn i urządzeń

Realizowane przez nas projekty są w pełnym zakresie wydajności chłodniczej tj. od kilku do kilkuset kW, budowane przy użyciu sprężarek hermetycznych, semihermetycznych i śrubowych wiodących producentów światowych. Instalacje chłodnicze są sterowane przez nowoczesne , elektroniczne systemy sterownicze oraz falowniki.

Współpracując z producentami maszyn i urządzeń, możemy zaoferować naszym klientom – ceny konkurencyjne.

SERWIS INSTALACJI CHŁODNICZYCH

Świadczymy usługi:

W ramach konserwacji instalacji chłodniczych wykonujemy przegląd z oceną stanu technicznego poszczególnych elementów i zespołów układu chłodniczego. Raport z takiego audytu jest przydatny w podejmowaniu działań w celu zapewnienia prawidłowego działania instalacji. 

Wykonujemy obowiązkowe badania szczelności instalacji chłodniczych.