Drzwi do regałów chłodniczych

Rewolucyjny system automatycznych drzwi, które otwierają się na żądanie

Regał chłodniczy z automatycznym zamykanie i otwieraniem drzwi

W dzisiejszych czasach cena energii elektrycznej z roku na rok idzie w górę. Jeżeli sklep posiada urządzania chłodnicze otwarte, to przyjmuje się, że 60% rachunku za prąd generowane jest właśnie przez chłodnictwo. Oszczędzanie energii elektrycznej możemy rozpocząć od zamknięcia mebli chłodniczych poprzez montowanie drzwi do regałów chłodniczych. Zastosowanie takiego rozwiązania zmniejsza zużycie energii elektrycznej od 30% do 40% dla tego typu mebla.

Drzwi automatyczne

W wielu sklepach stosowane są drzwi uchylne lub przesuwne, które jednak mają wiele wad. Często zostają one otwarte przez to, że klient własnoręcznie musi je otworzyć oraz zamknąć. Wadą drzwi uchylnych jest blokowanie ciągów komunikacyjnych. Wszystkie te czynności powodują straty wynikające z większego zużycia energii, która jest niezbędna do utrzymania temperatury przy otwartych drzwiach chłodniczych. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu drzwi automatycznych SmartFlex.

Regały Smart Flex

SmartFlex

  • zakupy impulsowe
  • bierz i idź (zakupy jedną ręką)
  • jednoczesne zakupy
  • mniejsza bariera, większa sprzedaż
  • oszczędność energii do 40%
Zapytaj o szczegóły oferty

Czym jest SmartFlex?

SmartFlex to jeden z najnowszych przykładów innowacyjnej opatentowanej technologii ISA. System drzwi automatycznych SmartFlex zwiększa widoczność produktów umieszczonych w regale chłodniczym, a co najważniejsze zmniejsza zapotrzebowanie na energię elektryczną. Kiedy klient zbliża się do urządzenia chłodniczego konkretna sekcja regału otwiera się automatycznie. Po odejściu od mebla drzwi się zamykają. Takie rozwiązanie nie wpływa na zmniejszenie sprzedaży, ponieważ, w przeciwieństwie do tradycyjnie zamykanych drzwi, nie stanowi bariery między klientem, a towarem.